Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ubywa milionerów

Główne zdjęcie
Łomża, Stary Rynek

Mniej milionerów mieszka w Łomży - tak wynika z danych Urzędu Skarbowego, który podsumował informacje zebrane z naszych rozliczeń podatkowych za rok 2012. Rok wcześniej więcej niż milion zarobiło 47 osób. Teraz takimi zarobkami mogą się pochwalić o 4 osoby mniej. Chodzi oczywiście o tych, którzy nie czerpią dochodów z działalności rolniczej. Rekordzista w ubiegłym roku zarobił ponad 6 milionów złotych.

Natomiast jeden z podatników musi dopłacić Urzędowi ponad 300 tysięcy złotych, inny będzie się cieszył ze zwrotu miliona - mówi naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży, Ireneusz Wierzbowski.

Rośnie za to liczba osób, które zdecydowały się rozliczyć swój podatek przez internet. Na taką formę zdecydowało się ponad 4600 osób, to prawie o 50 procent więcej niż rok wcześniej. Przez internet w Urzędzie Skarbowym w Łomży rozliczyło się w tym roku 12 procent podatników.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę