Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Sikorskiego zablokowana

Jedna nitka ulicy Sikorskiego w Łomży, pomiędzy Galerią Veneda a rondem przy ZUS, została całkowicie zablokowana po zderzeniu tira z osobowym BMW. Świadkowie przekazują, że korek samochodów jadących od Alei Legionów jest bardzo długi.

Ze wstępnych informacji policji wynika, że do zderzenia samochodów doszło, gdy kierowca tira zmieniał pas ruchu i najechał na osobowe BMW. Jedna osoba, jadąca BMW kobieta, uskarżająca się na ból kolana została przewieziona na badania do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę