Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

„Ścigany” z Zambrowa wpadł w Niemczech

Poszukiwany 7 listami gończymi 28-letni mieszkaniec Zambrowa został zatrzymany na terenie Niemiec – poinformowała policja. Mężczyzna ukrywał się kilka lat. Trafił już do więzienia gdzie będzie odbywał długoletni wyrok pozbawienia wolności.

Mężczyzna skazany za przestępstwa rozboju, pobicia, oraz wielu uszkodzeń mienia, wyjechał z miejsca zamieszkania poszukiwany był przez kilka lat i ukrywał się przed odbyciem kary pozbawienia wolności - przekazuje starszy aspirant Kamil Kowalczyk, oficer prasowy KPP w Zambrowie. . Sąd wydał za skazanym 7 listów gończych na podstawie których funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie podjęli poszukiwania przestępcy. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że poszukiwany ukrywa się na terenie Niemiec. Powiadomiony o dokonanych ustaleniach organ poszukujący spowodował wydanie przez Sąd Okręgowy w Łomży Europejskiego Nakazu Aresztowania, który przekazano stronie niemieckiej. Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez niemieckie organy ścigania i na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania przekazany pod koniec ubiegłego tygodnia na granicy RP Polskiej Policji. 28-latek natychmiast trafił do więzienia, gdzie będzie odbywał długoletni wyrok pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę