Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Szkody po burzach

Burze, które przeszły po południu nad województwem podlaskim spowodowały spore straty, zwłaszcza w powiatach zambrowskim, kolneńskim i łomżyńskim.

Największe szkody są w miejscowościach Stary i Nowy Laskowiec. W pierwszej z nich wichura zerwała dach budynku szkoły. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W Nowym Laskowcu wiatr pozrywał elementy dachowe z kilku budynków gospodarczych. Łącznie w dwóch miejscowościach uszkodzonych zostało 6 budynków.

Strażacy wyjeżdżali także kilkadziesiąt razy do wypompowywania wody z budynków gospodarczych w rejonie Łomży, Kolna, Zambrowa, Moniek, Suwałk i Białegostoku. 

Łącznie straż pożarna po popołudniowych burzach i nawałnicach interweniowała prawie 50 razy.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę