Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niemieckie wsparcie

Główne zdjęcie
od lewej: Andrzej Ryński - Komendant Miejski Policji w Łomży, nadkomisarz Christoph Krolop, Cezary Wyrwas

Policjant z Niemiec będzie przez dwa tygodnie przyglądał się służbie swoich polskich koleżanek i kolegów. W łomżyńskiej jednostce, w ramach międzynarodowej wymiany i programu Placement, przebywać będzie nadkomisarz Christoph Krolop. Wczoraj, swoją służbę rozpoczął uroczystym powitaniem przez insp. Andrzeja Ryńskiego - Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.

Na zaproszenie policjantów z Łomży, w ramach wymiany realizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA, przez najbliższe dwa tygodnie w łomżyńskiej komendzie przebywać będzie Polizeioberkommissar Christoph Krolop - policjant z Niemiec. Wizyta ma na celu dzielenie się doświadczeniami pomiędzy krajami biorącymi udział w programie Placement (wymiana funkcjonariuszy między Polską a Irlandią lub Niemcami) poprzez wspólne pełnienie służby i poznawanie specyfiki obu jednostek. W trakcie dwutygodniowego pobytu w Łomży, policjant z Niemiec, będzie miał okazję obserwować codzienną służbę swoich polskich koleżanek i kolegów. Weźmie udział w patrolach pionów ruchu drogowego i prewencji, a także opowie o  pracy swojej jednostki. Odwiedzi również Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku. Oprócz tego, pozna miasto i malowniczy łomżyński region. W ramach wymiany, na dwutygodniowy staż do Niemiec pojedzie policjant z komendy w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę