Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niemcewicza nieprzejezdna

Przez dwa – trzy dni kierowcy jeżdżący ulica Niemcewicza powinni spodziewać się sporych utrudnień. We wtorek rano zostanie zamknięty przejazd ul. Niemcewicza na wysokości bloku Kołłątaja 4, w obrębie skrzyżowania ulic Małachowskiego i Niemcewicza. Ulica zostanie wyłączona z ruchu w związku z przebudową sieci cieplnej zleconej przez MPEC.

Prace przy przebudowie sieci prowadzi siedlecka firma PEC Serwis. Mimo, że wydana przez prezydenta miasta decyzja o zajęciu pasa drogowego i oraz czasowym zamknięciu ulicy obejmuje cały tydzień – od 25 czerwca od godziny 8.00 do 1 lipca do godz. 14.00 , to jak zapewnia Tomasz Gajda z firmy PEC Serwis utrudnienia w ruchu potrwają krócej – maksymalnie do czwartku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę