Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie pieszego

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

30-latek zginął na miejscu gdy potrącił go samochód. Do tragicznego wypadku doszło w nocy - z soboty na niedzielę na drodze z Grabowa do wsi Świdry w powiecie kolneńskim.

Jak podają policjanci idącego drogą 30–letniego mieszkańca gminy Grabowo potrącił jadący w kierunku Świdrów 22-letni kierowca toyoty. Mężczyzna był trzeźwy. Kolneńscy policjanci ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę