Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śmierć motocyklisty

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

20-latek zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń jakich doznał, gdy jadąc motorem uderzył w drzewo. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło nocą - ok. 1.00 w we wsi Osowiec pod Zbójną.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący motorem marki Yamaha przez miejscowość Osowiec w kierunku miejscowości Ruda Osowiecka 20-letni mieszkaniec gminy Zbójna, z nieznanych przyczyn na łuku drogi zjechał na lewą część jezdni, następnie na pobocze i uderzył w drzewo. Wezwana na miejsce karetka pogotowia przewiozła ciężko rannego mężczyznę do szpitala.  Niestety w wyniku odniesionych obrażeń młody człowiek zmarł.
Łomżyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelują też do kierowców jednośladów o bezpieczną, rozważną jazdę, unikanie ryzykownych manewrów oraz o prawidłowe wyprzedzanie.
- Pamiętajmy, że wypadki z udziałem motocyklistów z reguły mają tragiczne konsekwencje. Dzieje się tak, gdyż podczas zderzenia z samochodem, drzewem czy inną przeszkodą kierujący jednośladami nie są chronieni karoserią tak, jak kierowcy aut co powoduje, że za błąd na drodze płacą zdecydowanie wyższą cenę - podkreślają policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę