piątek, 22 listopada 2019 napisz DONOS@
191119103851.png

Śmierć motocyklisty

20-latek zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń jakich doznał, gdy jadąc motorem uderzył w drzewo. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło nocą - ok. 1.00 w we wsi Osowiec pod Zbójną.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący motorem marki Yamaha przez miejscowość Osowiec w kierunku miejscowości Ruda Osowiecka 20-letni mieszkaniec gminy Zbójna, z nieznanych przyczyn na łuku drogi zjechał na lewą część jezdni, następnie na pobocze i uderzył w drzewo. Wezwana na miejsce karetka pogotowia przewiozła ciężko rannego mężczyznę do szpitala.  Niestety w wyniku odniesionych obrażeń młody człowiek zmarł.
Łomżyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelują też do kierowców jednośladów o bezpieczną, rozważną jazdę, unikanie ryzykownych manewrów oraz o prawidłowe wyprzedzanie.
- Pamiętajmy, że wypadki z udziałem motocyklistów z reguły mają tragiczne konsekwencje. Dzieje się tak, gdyż podczas zderzenia z samochodem, drzewem czy inną przeszkodą kierujący jednośladami nie są chronieni karoserią tak, jak kierowcy aut co powoduje, że za błąd na drodze płacą zdecydowanie wyższą cenę - podkreślają policjanci.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę