Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca quada trafił do szpitala

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ponad 2 promile alkoholu miał 39-letni kierowca quada, który uległ wypadkowi. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak podaje policja wczoraj około 19.00 jadąc drogą pomiędzy miejscowościami Małachowo – Sambory w gminie Wizna, najprawdopodobniej jadąc zbyt szybko stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na bok.

39-letni mieszkaniec Wizny doznał obrażeń ciała w postaci urazu czaszki i ogólnych potłuczeń i został przewieziony do szpitala. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że pojazd nie był dopuszczony do ruchu, nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC, a kierowca nie miał wymaganych uprawnień do kierowania.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę