Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Kierowco po południu omiń Nowogrodzką

Kierowcy na co dzień korzystający z ulic Nowogrodzka, Ogrodnika i Bernatowicza powinni omijać ten fragment miasta. Dziś od godziny 13.00 do 15.00 będą tu utrudnienia w ruchu w związku z uroczystościami odsłonięcia na budynku przy ul. Nowogrodzkiej 5 tablicy memoratywnej dla uczczenia ofiar zbrodniczej działalności funkcjonariuszy Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w latach 1944-1956.

Jak poinformował Wawrzyniec Kłosiński z organizującego uroczystości  Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej  zgodnie z decyzją prezydenta Łomży, od godz. 13.30 nie można będzie skręcić w ul. Nowogrodzką z ul. Wojska Polskiego.  Z ulicy Nowogrodzkiej do ul. Wojska Polskiego będzie można dojechać ulicą Ogrodową. Częściowo nieprzejezdna będzie także ulica Bernatowicza, wyłączona będzie także część parkingów od strony ul. Nowogrodzkiej. 

Ruchem kierować będą w tym czasie funkcjonariusze policji i straży miejskiej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę