Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Szczegółowy program wycieczki na Mazury w dniu 25 czerwca

Drodzy Rodzice , podajemy szczegółowy program wycieczki na Mazury. która odbędzie się dnia 25 czerwca 2013 roku: - 8:00 - Wyjazd spod przedszkola - 10:00 - Rejs statkiem Ruciane Nida - Galindia - 12:30 - Galindia (zwiedzanie, przejazd do wsi mazurskiej Karwica, turniej o Puchar Dyrektora Przedszkola Nr5 w Łomży. ognisko z kiełbaską) - około 15:30 wyjazd do Łomży - około 17-tej powrót do przedszkola. Serdecznie przepraszamy za zmianę w programie - rezygnacja zwiedzania Kadzidłowa na rzecz zwiedzania Galindii - podyktowaną namową głównego organizatora wycieczki Biura Turystycznego SKATUR w Łomży. Prosimy Rodziców o zaopatrzenie dzieci w prowiant. W tym dniu dziecko ma zapewnioną opiekę pedagogiczną. Rodzic nie ponosi obciążeń finansowych z tytułu obecności w przedszkolu.

Agata Komorowska
pt, 21 czerwca 2013 09:57
Data ostatniej edycji: pt, 21 czerwca 2013 10:21:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę