Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Nadciągają silne burze z gradem

Przed silnymi burzami, którym nadano drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, ostrzega Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Burzowa pogoda nad region ma nadciągnąć około 15.00 i potrwa do jutrzejszego poranka.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem w tym czasie na terenie województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie silnych z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm. W okresie trwania zjawisk burzowych wiatr w porywach do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę