Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wirtualna Galeria Twórców Łomżyńskich

To nowa inicjatywa Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży. W internecie – na stronie ROK-u www.rok.4lomza.pl – ma powstać galeria promująca twórców – amatorów z terenu byłego województwa łomżyńskiego. W Galerii mają być prezentowane wyroby twórców różnych specjalności: kowalstwa, rzeźby, malarstwa, haftu, koronki czy grafiki – mówi dyr Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, Jarosław Cholewicki. Pomysł zyskał akceptację Urzędu Marszałkowskiego – na stworzenie Galerii Ośrodek otrzymał grant.


Zanim jednak w internecie ruszy Galeria – ROK chce zorganizować Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej. Planowany termin – to 12 marca.
Dyrektor podkreśla, że nie będzie można zamawiać produktów przez internet – chodzi o promowanie tego, co mamy najlepsze w regionie – powiedział Cholewicki.
Z projektem Wirtualnej Galerii zapoznali się już dyrektorzy domów i ośrodków kultury z byłego województwa łomżyńskiego, którzy przed południem spotkali się w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę