Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Biegali po samochodach

Policjanci zatrzymali trzech sprawców, którzy uszkodzili siedem samochodów. Mężczyźni w wieku od 19 do 29 lat w niedzielę o świcie biegali po samochodach  na jednym z parkingów przy ulicy Pięknej w Łomży. Okazało się, że robili to „dla zabawy” i wszyscy byli pijani.

Zgłoszenie o biegających po samochodach mężczyznach około godziny 4 nad ranem odebrał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Informacja wpłynęła od jednego z funkcjonariuszy, który w czasie wolnym od służby był świadkiem jak grupa mężczyzn skacze po pojazdach zaparkowanych na jednym z parkingów przy ulicy Pięknej w Łomży. Wysłany na miejsce patrol policji po kilku minutach zatrzymał sprawców dewastacji. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Łomży w wieku 29, 20 i 19 lat. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Zatrzymani „dla zabawy” biegali po karoseriach zaparkowanych samochodów powodując uszkodzenia w siedmiu pojazdach na łączną sumę ponad 5 000 zł. Pijani mężczyźni zostali zatrzymani. Na trzeźwo będą musieli wytłumaczyć się z tego przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę