Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

W tajemniczej krainie krasnali

W poniedziałek 10 czerwca dzieci z grup 4, 5 i 6 latków wybrały się do łomżyńskiej filharmonii na baśń muzyczną: W tajemniczej krainie krasnali.

Dzieci przywitały wesołe zajączki, smerfy i krasnale,  którym niestety pomieszały się wszystkie bajki. Przedstawienie wzbudzało wiele emocji, tym bardziej że dzieci mogły brać w nim czynny udział, pomagając aktorom pokonać przeciwności losu i przywrócić dawny ład w bajkowym lesie. Ciekawa gra aktorska i piękna oprawa muzyczna zachwyciła naszych przedszkolaków. Na koniec odbyło się losowanie upominków, a każde dziecko dostało małą niespodziankę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 14 czerwca 2013 18:16
Data ostatniej edycji: so, 15 czerwca 2013 13:33:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę