Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pieniądze na nową aparaturę łomżyńskiego szpitala

Milion 300 tysięcy złotych dotacji otrzyma łomżyński szpital od samorządu województwa podlaskiego. Dotacja ma być przeznaczona na zakup nowoczesnej aparatury. Szpital ma kupić m.in. aparat RTG z ramieniem C, kardiomonitory, defibrylator, bronchoskop, pompy strzykawkowe.

O przyznaniu dotacji podczas dzisiejszego posiedzenia zdecydował zarząd województwa podlaskiego. jak wyjaśnia Jan Kwasowski, rzecznik marszałka województwa, dotacja wyniesie w sumie 1,3 mln złotych, przy czym jeden milion przewidziany był w budżecie województwa na ten cel, natomiast 300 tysięcy pochodzi z rezerwy celowej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę