wtorek, 22 stycznia 2019 napisz DONOS@

Potrącony z rowerem

15-letni uczeń łomżyńskiego gimnazjum, przeprowadzający rower przez przejście dla pieszych na Alei Legionów na wysokości Szkoły Muzycznej został potrącony przez osobówkę. Pokrwawiony został wprowadzony do karetki pogotowia i przewieziony do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało i po badaniach został zwolniony do domu.

Sprawca zdarzenia
Sprawca zdarzenia
Sprawca zdarzenia
Sprawca zdarzenia

Do wypadku doszło w czwartek około 14.00. Świadkowie opowiadają, że jeden samochód zatrzymał się przed przejściem by przepuścić pieszego, a drugi mijając lewym pasem stojące samochody uderzył w przeprowadzającego rower 15-letniego chłopaka. Wezwana na miejsce karetka zabrała go do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało i po badaniach został zwolniony do domu.
Sprawcą kolizji - bo tak najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane to zdarzenie - okazał się 57-letni mieszkaniec powiatu otwockiego. Był trzeźwy. Grozi mu 10 punktów karnych i mandat 500 zł.

Do podobnego zdarzenia doszło w Kolnie. 55-letni kierowca skody, jadąc od strony Pisza w kierunku Łomży, potrącił na przejściu dla pieszych 78-letniego mężczyznę prowadzącego rower. Pomimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście skończyło się tylko na lekkich potłuczeniach. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę