Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Potrącony z rowerem

Główne zdjęcie
Sprawca zdarzenia

15-letni uczeń łomżyńskiego gimnazjum, przeprowadzający rower przez przejście dla pieszych na Alei Legionów na wysokości Szkoły Muzycznej został potrącony przez osobówkę. Pokrwawiony został wprowadzony do karetki pogotowia i przewieziony do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało i po badaniach został zwolniony do domu.

Sprawca zdarzenia
Sprawca zdarzenia

Do wypadku doszło w czwartek około 14.00. Świadkowie opowiadają, że jeden samochód zatrzymał się przed przejściem by przepuścić pieszego, a drugi mijając lewym pasem stojące samochody uderzył w przeprowadzającego rower 15-letniego chłopaka. Wezwana na miejsce karetka zabrała go do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało i po badaniach został zwolniony do domu.
Sprawcą kolizji - bo tak najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane to zdarzenie - okazał się 57-letni mieszkaniec powiatu otwockiego. Był trzeźwy. Grozi mu 10 punktów karnych i mandat 500 zł.

Do podobnego zdarzenia doszło w Kolnie. 55-letni kierowca skody, jadąc od strony Pisza w kierunku Łomży, potrącił na przejściu dla pieszych 78-letniego mężczyznę prowadzącego rower. Pomimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście skończyło się tylko na lekkich potłuczeniach. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę