Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Policyjna seksafera w Zambrowie?

Dwaj policjanci z komendy w Zambrowie zostali zawieszeni w czynnościach służbowych, a Prokurator Okręgowy w Łomży polecił Prokuraturze Rejonowej w Łomży wszczęcie śledztwa w sprawie dotyczących czynów przeciwko „wolności seksualnej i obyczajności”. - Sprawa jest na wstępnym etapie. Nikomu zarzutów nie przedstawiono – mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy prokuratury Okręgowej w Łomży. Pokrzywdzonymi miałyby być niespełna 18-letnie dziewczyny z jednej z placówek w powiecie zambrowskim.

Śledztwo łomżyńskiej prokuratury zostało wszczęte przedwczoraj. Prokuratura otrzymała zgłoszenie w tej sprawie od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku. Prokurator Kudyba mówi, że  wykonywane są czynności procesowe i że sprawa może dotyczyć także innych osób, nie tylko policjantów, ale jest za wcześnie na przekazywanie wiarygodnych informacji.  
Kamil Kowalczyk, oficer prasowy policji w Zambrowie, potwierdza zaś, że dwaj policjanci z tej komendy zostali zawieszeni. Jak mówi prowadzone jest wewnętrzne postępowanie dyscyplinarne, aby wyjaśnić czy nie doszło do naruszenia przez nich „zasad etyki zawodowej”.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę