Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Nowy doradca prezydenta ds. polityki informacyjnej miasta

Główne zdjęcie
Ewa Sznejder (fot. archiwum)

Ewa Sznejder, wieloletnia dziennikarka TVP Białystok, zostanie nowym etatowym doradcą prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego. - Dostałam taką propozycję i ją przyjęłam – mówi Ewa Sznejder zaznaczając, że umowy jeszcze nie mam podpisanej, trwa załatwianie formalności. To nie jedyna zmiana wokół prezydenta. Wraz z końcem miesiąca prezydenckim doradcą przestanie być Robert Czapla.

Prezydent Czerniawski zaraz po objęciu urzędu zatrudnił jednego asystenta Wawrzyńska Kłosińskiego i początkowo trzech doradców: Jerzego Brzezińskiego – byłego prezydenta miasta – na 3 miesiące, dziennikarza Jacka Babiela, Macieja Wałkuskiego swojego zięcia, a kilka miesięcy później także Roberta Czaplę (na pół etatu). 
Z biegiem czasu prezydent rozstawał się z członkami tego gremium. Najpierw odszedł po kłótni były prezydent Jerzy Brzeziński, później prezydencki asystent wygrał konkurs na miejskiego urzędnika - specjalistę ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w UM w Łomży. Kolejny z grona doradców odszedł Jacek Babiel, a w lutym tego roku także prezydencki zięć, który znalazł zatrudnienie w nowej miejskiej spółce Park Przemysłowy Łomża. Informacje o odejściu Roberta Czapli krążą już od dobrych kilku tygodni. 
Teraz jednak prezydent zdecydował się na zatrudnienie nowego doradcy. I - jak potwierdza sama zainteresowana - ma zostać nim Ewa Sznejder, wieloletnia dziennikarka „placówki” TVP Białystok. Przyszła doradca prezydenta mówi, że ma zajmować się „polityką informacyjną miasta”.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę