Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Dzieci z Podgórza walczą o „Kolorowe boisko”

„Tu na razie jest błocisko” śpiewają na melodie piosenki Golec uOrkiestra uczniowie podstawówki z Podgórza zachęcają do poparcia ich w konkursie „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Nagrodą główną w nim jest właśnie budowa lub modernizacja szkolnego boiska. Aby zwiększyć szanse małej szkoły uczniowie nagrali film i opublikowali go na YouTube.

Podstawówka z Podgórza istnieje od 1936 roku, ale boisko z którego korzystają uczniowie – jak sami mówią - „z nazwy jest tylko boiskiem. Jest to, nic innego jak plac o wymiarach 35m X25 m zasypany piaskiem z domieszką gliny, po dużych opadach deszczu mamy przed szkołą niezłe „bajorko” .
Społeczność z podstawówki w Podgórzu wierzy, że błocisko można łatwo zamienić w luks boisko. Zgłoszono szkołę do konkurs  „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, który przeznaczony jest dla takich jak szkoła w Podgórzu podstawówek z małych miejscowości, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym. Szkoła zakwalifikowała się, jako jedna ze 133 szkół w Polsce, do półfinału konkursu i teraz – do 23 czerwca internauci mogą głosować na swoich faworytów. Spośród dziesięciu szkół, które otrzymają największą liczbę głosów, jury wyłoni zwycięzcę, czyli szkołę która otrzyma nowe boisko wielofunkcyjne. I właśnie do głosowania na ich szkołę w filmiku zachęcają uczniowie z Podgórza.  

Głosować można na www.koloroweboiska.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę