Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Volvo rozbiło się na ogrodzeniu posesji. Kierowca zginął.

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

25-letni mieszkaniec gminy Kolno zginął po uderzeniu samochodem w murowane ogrodzenie posesji. Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Zabiele. Policjanci podają, że wstępne ich ustalenia wskazują, że najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych.

25-latek jechał osobówką marki volvo drogą wojewódzką Zabiele – Turośl.  I w Zabielu najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych w wyniku czego stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w murowany słupek ogrodzenia jednej z posesji. Samochód został niemalże doszczętnie rozbity, a 25-letni kierowca mimo podjętej reanimacji kierowca zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. 
Szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci z kolneńskiej komendy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę