Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Stadion z certyfikatem IV A PZLA

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Stadion Miejski w Łomży otrzymał certyfikat IV A Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Oznacza to, że na łomżyńskim stadionie można organizować np. ogólnopolskie mitingi we wszystkich kategoriach wiekowych, branżowe mistrzostwa kraju (np. AZS) czy też zawody szczebla centralnego w skali makroregionu. Uzyskany certyfikat pozwala na rozegranie w Łomży, Mistrzostw województwa podlaskiego juniorów i juniorów młodszych, zaplanowanych na najbliższą sobotę. Przed uzyskaniem certyfikatu na zmodernizowanym raptem nieco ponda dwa lata temu stadionie trzeba było zamontować belkę do trójskoku i przebudować rów z wodą.

Przyznając świadectwo kategorii IV A Polski Związek Lekkiej Atletyki stwierdził, że usytuowanie i parametry urządzeń zainstalowanych na Stadionie Miejskim w Łomży (bieżnia, skocznie i rzutnie usytuowane na głównej płycie stadionu) są zgodne z wymaganiami IAAF i PZLA dotyczącymi przeprowadzenia zawodów lekkoatletycznych. Na stadionie mogą więc być rozgrywane wszystkie konkurencje biegowe łącznie z biegami z przeszkodami,i chód sportowy oraz konkurencje techniczne: skok wzwyż, skok w dal, trójskok (kobiet i mężczyzn), skok o tyczce, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut młotem, rzut oszczepem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę