Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zapada się nowa Sikorskiego

Główne zdjęcie
Zjazd z Ronda Solidarności, fragment zapadania się asfaltu

Pół roku po oddaniu do użytku wyremontowanej ulicy Sikorskiego zapadł się jej fragment. Kilka dni temu pojawił się „dołek” w asfalcie na przejściu dla pieszych w okolicy ronda przy ZUS. Urzędnicy z ratusza dziś potwierdzili, że faktycznie ulica się zapada, ale ich zdaniem nie jest to - przynajmniej teraz - groźne dla kierowców. - Będzie ustalana przyczyna zapadnia się fragmentu jezdni w tym miejscu – mówi Łukasz Czech z ratusza.

Ulica „obniżyła się” o kilka centymetrów na powierzchni mniej więcej dwóch metrów kwadratowych tuż przy zjeździe z ronda w kierunku Venedy. 
Ten fragment Sikorskiego przebudowywany był w ubiegłym roku w ramach przebudowy układu komunikacyjnego pod potrzeby Galerii Veneda. Ruch na tę część ulicę wpuszczono w połowie listopada, a więc niemal dokładnie pół roku temu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę