Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dzień Dziecka na wesoło

Wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowaczej 1 czerwca 2013 roku dzięki sponsorom mogli cieszyć się licznymi atrakcjami i jednocześnie spędzic miły sobotni wieczór.

Wyjście na miasto rozpoczęło serię atrakcji, lody na Straym Rynku należą do najlepszych w mieście, a kręgielnia w Labiryncie wciagnęła już w wir zabawy niejednego, nie wspominając już o pizzy z Diavolo oraz prezentach i słodyczach od darczyńców. Tak wieczór za krótki by cieszyć sie tyloma atrakcjami naraz. Koniecznie należy taki dzień powtórzyć nie jeden raz w roku, ale powtarzać stale. Cieszymy się i dziękujemy bo serca wielkie są tych którzy bliscy są dzieciom.

Inga Kolaska
cz, 06 czerwca 2013 11:29
Data ostatniej edycji: cz, 06 czerwca 2013 13:40:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę