Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Plantacja marihuany na strychu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Cztery rosnące krzaki konopi indyjskich znaleźli policjanci w jednym z domów w pobliżu Wysokiego Mazowieckiego Rośliny rosły na strychu w specjalnie przygotowanym do tego celu namiocie, ze sztucznym oświetleniem.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak relacjonuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem wczoraj około godziny 19.20 funkcjonariusze z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową zapukali do jednego z domów jednorodzinnych na terenie gminy Wysokie Mazowieckie. Z ustaleń mundurowych wynikało, że znajduje się tam plantacja marihuany. I policjanci ją znaleźli. Mieszkający tam 31-letni mężczyzna, na strychu w specjalnie przygotowanym do tego celu namiocie, ze sztucznym oświetleniem uprawiał 4 krzaki konopi indyjskich. Dodatkowo w trakcie przeszukania policjanci w samochodzie 31-latka ujawnili i zabezpieczyli 2 gramy amfetaminy a w kotłowni budynku dwie łodygi z liśćmi i kwiatostanem, przygotowane do suszenia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę