Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Dobra passa lekkoatletów

Kolejne sukcesy odnieśli zawodnicy LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża podczas zaliczanego Lekkoatletycznego Pucharu Polski mitingu o nazwie „Wschodzący Białystok”. Jurij Golembovskij pochodzący z Litwy Polak, zwyciężył w biegu na 400 metrów (49.92sek.), a na dystansie o połowę krótszym ustanowił rekord życiowy (22.89sek.). W wysokiej firmie utrzymuje się Paweł Roszkowski, który po raz trzeci w ciągu czterech dni poprawił rekord życiowy w rzucie młotem (63.22m) i wygrał zawody.

Bardzo dobrze spisała się juniorka młodsza Eliza Grzymała startująca w biegach na 400 (58.64sek.) i 200 metrów (26.35sek.), która znacznie poprawiła rekordy życiowe w obydwu konkurencjach, a na dłuższym dystansie zajęła trzecie miejsce. 
Dwukrotnie na podium stawała także miotaczka Beata Trzonkowska. Zarówno w rzucie dyskiem (40.64m) jak i pchnięciu kulą (12.64m) wywalczyła drugie lokaty. 

Kolejny start zawodnicy „PREFBETU” mają zaplanowany w najbliższy weekend w Łodzi podczas Akademickich Mistrzostw Polski, a kolejny 15 czerwca na stadionie w Łomży, gdzie będą rozgrywane Mistrzostwa Województwa Podlaskiego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę