Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Zryw wolnych serc

Wobec realnego zagrożenia szeroko rozumianymi uzależnieniami, które w głównym stopniu dotyczą dzieci przystapilismy do ogólnopolskiej akcji "Zryw wolnych serc."

Zatrzymaliśmy się na chwilę, by wspólnie z dziećmi przez 60 sekund poprzez położenie prawej dłoni na serduszku wybić wspólnie rytm serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych. W trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Tylko 60 sekund. Tak niewiele, a znaczyć będzie tak bardzo dużo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 04 czerwca 2013 20:50
Data ostatniej edycji: wt, 04 czerwca 2013 21:03:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę