Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poznańska z przeszkodą... przez całe tygodnie

Czy remont jednej studzienki kanalizacyjnej może trwać kilka długich tygodni? W Łomży może! „Od około 3 tygodni trwa remont zapadniętych studzienek na ulicy Poznańskiej na wysokości domów o numerach 39 i 46. Już ponad dwa tygodnie temu jak drogowcy (chyba MPGKiM) wycieli asfalt tak od tamtej pory nic się nie zmieniło” - alarmował nas czytelnik załączając fotografię. - Powstają długie korki, został wyjeżdżony trawnik w okolicach studzienek, a niektórzy kierowcy jeżdżą po prostu po chodnikach by nie stać w korku.

Drogowcy z MPGKiK zapewniają, że o dziurze na Poznańskiej nie zapomnieli. 
- Remont się przeciąga, bo wykryto wadę technologiczną obudowy i kołnierza włazu tej studzienki i wszystko trzeba było zamówić i wymienić – tłumaczy Piotr Maksiński, kierownik Zakładu Dróg Miejskich MPGKiM, zapewniając, że dziś dziura w jezdni wokół studzienki ma zostać już zalepiona. 

Niestety problem dziur na ulicy Poznańskiej, na wyremontowanym stosunkowo niedawno bo w 2006 roku odcinku od Wojska Polskiego do ronda na Łochtynowo jest coraz większy. To nie tylko zapadające się studzienki pod kołami ciężkich tirów, ale także pęknięcia i ubytki w asfalcie, które trzeba łatać. Teoretycznie nowa  ulica bez remontu powinna wytrzymać 15 lat, ale Poznańska nie wytrzymała nawet połowy tego okresu i nikt nie wie dlaczego się „sypie”.

zobacz: Ulice sypią się na potęgę. „Nowa” Poznańska też zaczyna


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę