Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Prefbet na Łotwie

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska biegnie na drugiej pozycji

Troje zawodników z LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża rywalizowało podczas rozegranego w Rydze, stolicy Łotwy, mityngu najwyższej pierwszej kategorii Europejskiej EAA Rigas Kausi. Jednej z nich - Justynie Korytkowskiej, która wraca do biegania po długiej kontuzji, niewiele zabrakło by znaleźć się na podium. Zawodniczka wystartowała w biegu na 3000m z przeszkodami i uzyskując wynik 10.11,41 zajęła czwarte miejsce.

- To był mój pierwszy start na moim koronnym dystansie po 9 miesiącach przerwy w treningach spowodowanej najpierw skręceniem stawu skokowego, a później pęknięciem kości – mówi Justyna Korytkowska. - Pobiegłam asekuracyjnie, wynik to klasa mistrzowska, a najbardziej jestem zadowolona z tego, że nic mi się nie stało i mam bardzo duże rezerwy. To oznacza, że z moją nogą jest już wszystko w porządku, a najgorsze już za mną. 

Na tym samym dystansie  wystartowała także Izabela Dziedziech, która debiutowała na tym dystansie zajmując 9 miejsce z czasem 11.00,94. Trzeci z zawodników łomżyńskiego klubu Jurij Golembovskij w biegu na 200 metrów uzyskał rekord życiowy 23.06 – to aż o 0,52setne sek lepiej niż poprzedni.  
Wszyscy zawodnicy są studentami PWSiP w Łomży, a ich kolejnymi zawodami będzie start na Akademickich Mistrzostwach Polski w Łodzi w dniach 7-8 czerwca 2013. 

W zawodach w Rydze wzięli udział lekkoatleci z 27 krajów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę