Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Wykład Marka Korycińskiego

Zagrożenia duchowego oblicza Europy na podstawie adhortacji Ecclesia in Europa – to wykład Marka Korycińskiego zorganizowany przez Ośrodka Formacji Katolicko - Społecznej w Łomży. Ośrodek – 6 stycznia w Uroczystość Trzech Króli powołało 9 działających w Łomży stowarzyszeń i organizacji katolickich. Jak podkreśla Romuald Kozłowski z Akcji Katolickiej - jeden z założycieli Ośrodka głównym jego celem jest pogłębianie świadomości religijnej, kulturowej i patriotycznej społeczeństwa. Dzisiejszy wykład ma temu właśnie służyć.


Wykład Marka Korycińskiego - wiceprzewodniczącego Zarządu Głównego Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana - pt. “Zagrożenia duchowego oblicza Europy na podstawie adhortacji Ecclesia in Europa” w ramach Ośrodka Formacji Katolicko - Społecznej w Łomży odbędzie się we wtorek 15 lutego o godzinie 17-nastej w auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży przy ul. Krzywe Koło.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę