Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Veneda w Łomży

Miś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek, Scooby Doo, Zajączek, Kataryniarz z papugą i cyrkowcy to bohaterowie Bajkowego Dnia Dziecka jaki w sobotę od południa do wieczora odbędzie się w Galerii Veneda w Łomży. Będzie też specjalne wystawienie spektaklu przedstawienie dla dzieci „Kaczor Kwak i Szewc Kopytko” Kornela Makuszyńskiego w wykonania aktorów Teatru Lalki i Aktora w Łomży oraz wiele innych atrakcji. - Każde dziecko, które odwiedzi galerię 1 czerwca będzie uczestniczyć w znakomitej zabawie – zapewniają organizatorzy Bajkowego Dnia Dziecka w Galerii Veneda w Łomży.

Żywe Maskotki – Miś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek
Żywe Maskotki – Miś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek
Kuglarze i bańkarze oraz szczudlarze czyli grupa Lokomotora
Kuglarze i bańkarze oraz szczudlarze czyli grupa Lokomotora
Przejażdżka londyńskim autobusem Cabrio po Łomży
Przejażdżka londyńskim autobusem Cabrio po Łomży

W sobotę jest 1 dzień czerwca a co się z tym nierozerwalnie wiąże także Dnia Dziecka. I Galeria Venada o tym dniu - chyba najradośniejszym ze wszystkich świąt na świecie – nie pozwala zapominać. W sobotę w największej w Łomży i regionie galerii handlowej będzie jak w bajce. W Bajkowy Dzień Dziecka na dzieci czekać będzie tu wiele niezwykłych atrakcji. Pierwszą niespodzianką przygotowaną dla najmłodszych będzie możliwość obejrzenia spektaklu pt. „Kaczor Kwak i Szewc Kopytko”, przygotowanego przez teatr z Łomży. 
Przez cały czas dzieciom będą towarzyszyć postacie z bajek tzw. żywe maskotki, z którymi będzie można pobawić się oraz sfotografować.
- Ponadto dzieci będą miały wyjątkową okazję poznać oraz bawić się z prawdziwymi ulicznymi artystami – zachęcają do udziału w imprezie przedstawiciele Galerii Veneda. - Dzięki nim dzieci zobaczą wiele wspaniałych sztuczek cyrkowych. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać m.in. tajniki chodzenia na szczudłach oraz żonglerki. Artyści z Krakowa wykonają także dla nas pokaz baniek mydlanych z udziałem dzieci.
Specjalnie dla najmłodszych klientów Galerii Veneda przygotowany będzie także kącik malowania twarzy, gdzie dzieci będą miały okazję zmienić się w bohaterów swoich ulubionych bajek.
Nie zabraknie także znakomitych konkursów i zabaw, przygotowanych w oparciu o znane
i lubiane bajki, a prowadzonych przez Konferansjera – aktora. Po zabawie zaś będzie można posilić się watą cukrową, pop cornem oraz JazzyChipem – znakomitym smażonym ziemniakiem na patyku.

Atrakcje dla małych i dużych
Moc atrakcji przygotowanych przez Galerię Veneda sprawią, że znakomicie będą bawiły się tu dzieci w różnym wieku, a także dorośli. W Bajkowy Dzień Dziecka Veneda zaprasza również na objazd po mieście prawdziwym londyńskim piętrowym autobusem. To symbol stolicy Wielkiej Brytanii, który na ten dzień zatrzyma się przed łomżyńską galerią i będzie zapraszał na pokład. Przejażdżka piętrowym autobusem CABRIO jest znakomitą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę