Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

50-letni pirat z Ostrołęki

Mężczyzna, który uciekał wczoraj późnym wieczorem przed policyjnym pościgiem to 50-letni mieszkaniec Ostrołęki. Nie wiadomo czy był trzeźwy. - Kierowca odmówił badania na alkomacie dlatego pobrano mu krew – mówił Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży. Policjant wyjaśnia, że pościg, którego finał był na małym rondzie przy Stokrotce zaczął się jeszcze przed Łomżą. Kierowca mercedesa najpierw jeszcze Miastkowie uderzył w słup, pod Łomżą, gdy próbowali go zatrzymać policjanci, uderzył w bok radiowozu, a uciekając przez miasto przejeżdżał przez skrzyżowania na czerwonym świetle i na jednym z przejść dla pieszych niemalże potrącił przechodnia. Pomimo szaleńczej jazdy szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Jak relacjonuje Pilcicki policjanci zostali powiadomieni o jadącym w kierunku Łomży kierowcy mercedesa, który w Miastkowie uderzył w słup i  pojechał dalej. Jadący na wezwanie radiowóz zobaczył podejrzany samochód pod Łomżą, ale kierowca nie chciał się zatrzymać. 
- Uderzył nawet w bok nieoznakowanego radiowozu i uciekł dalej – opowiada policjant.
Pościg trwał aż do ulicy Zawadzkiej. W okolicy Stokrotki szybko uciekający mercedes uderzył w krawężnik, po czym kierowca stracił panowanie nad autem, które wypadło z jezdni, otarło się o dwa drzewa i z uszkodzonym przednim kołem zatrzymało się na trawniku. 
- Mężczyzna nie chciał wyjść z samochodu i zamknął zamki w drzwiach, dlatego policjanci musieli wybić szybę aby go zatrzymać – mówi Pilcicki. 
Na razie nie wiadomo dlaczego 50-letni mieszkaniec Ostrołęki jechał jak pirat. Odmówił badania alkomatem, dlatego pobrano mu krew do badań, które mają wykazać czy był trzeźwy, ewentualnie pod działaniem jakichś środków odurzających.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę