Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tłumy do pracy w ratuszu

Ponad 140 osób ubiega się o przyjęcie na dwa stanowiska podinspektora w Urzędzie Miejskim w Łomży. - Na ogłoszenie o naborze na stanowisko podinspektora w Wydziale Skarbu i Budżetu wpłynęło 79 podań, wymogi formalne spełniło 70. Natomiast oferty do Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa złożyło 77 osób, kryteria formalne spełniło 71 – podała Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta miasta.

W związku z dużym zainteresowaniem kandydatów, nabór na oba stanowiska przeprowadzony zostanie w trzech etapach. Pierwszym była ocena formalna złożonych dokumentów. Teraz osoby, które spełniły kryteria formalne, będą pisać test sprawdzający ich wiedzę merytoryczną niezbędną do pracy na danym stanowisku.
- Test kwalifikacyjny dla kandydatów na stanowisko podinspektora w Wydziale Skarbu i Budżetu odbędzie się 6 czerwca, dzień później (7 czerwca) test napiszą kandydaci na podinspektora w Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa – podała Sobocińska zaznaczając, że o godzinie i miejscu pisania testu kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.
Trzecim etapem będą rozmowy kwalifikacyjne, do których zostaną dopuszczone osoby z największą liczbą punktów na teście. Dopiero po nim komisja wyłoni dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają etaty w ratuszu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę