Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Celne strzały

Podopieczni pięciu domów dziecka z rywalizowali w rozigranym w Łomży IV Turnieju Strzeleckim Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Zawody strzeleckie zorganizowała łomżyńska placówka, a jej pięcioosobowy zespół wywalczył drugie miejsce drużynowo.

Do rywalizacji przystąpiły drużyn z Białowieży, Zambrowa, Supraśla, Ostrołęki i Łomży. Jak przekazuje Krzysztof Jankowski, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży największą niespodziankę wśród gospodarzy sprawiła Liwia, która „wystrzelała” indywidualnie drugie miejsce w kategorii dziewcząt. Jej wyczyn pomógł zespołowi z Łomży zająć też drugie miejsce drużynowo.
Pierwsze miejsce w turnieju wywalczył Dom Dziecka w Ostrołęce. Trzecia była Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Zambrowa, czwarty Dom Dziecka z Supraśla, a piąty Dom Dziecka z Białowieży.
Popisom strzeleckim wychowanków domów dziecka przyglądał się ksiądz biskup Tadeusz Bronakowski, który na zakończenie wręczył uczestnikom nagrody i puchary.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę