Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Teatr Eksperymentalny pojedzie na festiwal teatru offowego

Teatr Eksperymentalny Bursa 2 z Łomży weźmie udział w I Ogólnopolskim Festiwalu „Konstelacje Teatralne”. Magda Bryła, Łukasz Drężek i Martyna Żochowska zaprezentują na festiwalu sztukę „Scenariusz dla trzech aktorów” Bogusława Schaeffera w reżyserii Lecha Wolińskiego i wystąpią obok siedmiu innych teatrów m.in. z Bydgoszczy, Torunia i Szczecinka.

Festiwal odbędzie się w dniach 7-9 czerwca w  Ośrodku Edukacyjno-Teatralnym w Stacji Szamocin – mówi Lech Woliński. – Jest adresowany do młodych i uznanych teatrów alternatywnych, offowych oraz niezależnych działających na terenie Polski. Przy kwalifikacji do festiwalu organizatorzy brali pod uwagę spektakle nawiązujące do uznanej literatury, odznaczające się kulturą żywego słowa, prezentujące połączenie tradycji z innowacyjnością. Organizatorem festiwalu w Szamocinie jest Teatr Planeta M z Poznania, wcielający w życie idee sztuki alternatywnej oraz aktywnej pracy z młodzieżą. Dlatego też festiwal odbędzie się w  Ośrodku Edukacyjno-Teatralnym Stacja Szamocin, w którym od 15 lat łączy się  niezależne działania artystyczne, edukacyjne i społeczne.

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę