Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

POzmieniali się w Radzie

Edyta Śledziewska, radna Łomży (PO), została powołana przez Sejmik na członka Rady Społecznej w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łomży. W Radzie Społecznej zastąpi innego radnego miasta - Maciej Borysewicza (PO), który był jej przewodniczącym i zrezygnował z zasiadania w niej. Nowym przewodniczącym RS został Cezary Kisiel (PO).

Rada Społeczna, jest organem inicjującym i opniodawczym dla organów Województwa Podlaskiego oraz organem doradczym dyrektora pogotowia. Radę Społeczną powołuje na czteroletnią kadencję Zarząd Województwa Podlaskiego, przy czym pięciu jej członków wybiera Sejmik województwa, jednego wskazuje Wojewoda Podlaski, a przewodniczący jest - Marszałek Województwa Podlaskiego lub osoba przez niego wyznaczona. I w Łomży przewodniczącym Rady Społecznej pogotowia, był wyznaczony przez marszałka Maciej Borysewicz (PO), przewodniczącym Rady Miasta Łomża. Kilka tygodni temu złożył on rezygnacje z tej funkcji, a dziś sejmik, na wniosek członka zarządu województwa Jacka Piorunka (PO) powołał na nowego członka Rady Społecznej łomżyńskiego pogotowia Edytę Śledziewską – radną miasta z klubu PO.
Jednocześnie poinformowano, że na nowego przewodniczącego Rady marszałek wskazał dotychczasowego jej członka Cezarego Kisiela (PO).

Innymi członkami Rady Społecznej łomżyńskiego pogotowia wskazanymi przez Sejmik są: Wojciech Borzuchowski, Andrzej Duda, Krzysztof Kozicki i Stanisław Studencki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę