Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przez dobę ma padać

Główne zdjęcie
Ulewa (fot. Marek Maliszewski)

Synoptycy ostrzegają przed opadami deszczu jakie od dzisiejszego wieczora do wieczora w sobotę mają utrzymywać się nad naszym regionem. Miejscami może spaść nawet do 35 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

Ostrzeżenie wydała Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Dotyczy subregionu centralnego województwa podlaskiego czyli m.in.: Łomży i powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, grajewskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego. Zgodnie z nim dziś od godz. 18:00 do jutra (soboty 25 maja) do godz. 18:00 przewiduje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym, lokalnie silnym. Prognozowana wysokość opadów od 20 mm do 35 mm.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określa na 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę