Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Ekspedientka pognała bandytę

Główne zdjęcie
portret pamięciowy mężczyzny, który może mieć związek z napadem na sklep w miejscowości Truskolasy Lachy

Nieznany sprawca w kominiarce na twarzy wszedł do sklepu i trzymając w ręku przedmiot przypominający broń palną wymachiwał nim i mierzył w kierunku ekspedientki jednocześnie krzycząc, by wydała pieniądze. Napad się nie udał, bo kobieta nie wystraszyła się napastnika a stawiła mu opór próbując zerwać z twarzy kominiarkę. Zdarzenie miało miejsce w ubiegły czwartek (16 maja), około godziny 11.30, w sklepie spożywczo-przemysłowym, w miejscowości Truskolasy Lachy (gm. Sokoły). Policja sporządziła portret pamięciowy mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Jak relacjonują policjanci nieznany sprawca w kominiarce na twarzy wszedł do sklepu w miejscowości Truskolasy Lachy z przedmiotem przypominający broń palną. Wymachiwał nim i mierzył w kierunku ekspedientki żądając, by kobieta wydała pieniądze. Następnie przeszedł za ladę i szarpał za kasę fiskalną. 
- Z uwagi na zdecydowany opór ze strony pracownicy sklepu, która próbowała zerwać z twarzy napastnika kominiarkę, a następnie rzuciła w jego kierunku butelkę z wodą sprawca zamierzonego celu nie osiągnął – przekazuje oficer prasowy policji w Wysokiem Mazowieckiem. - Mężczyzna zbiegł z lokalu i najprawdopodobniej spod sklepu odjechał samochodem osobowym marki Opel Vectra koloru bordowego, z charakterystyczną białą naklejką umiejscowioną na tylnej klapie z lewej strony. Początkowe numery rejestracyjne auta to: BIA. 
Policjanci podają, że na napastnika który napadł na sklep, w samochodzie czekał kierowca, a bezpośrednio przed napadem do lokalu kilkakrotnie wchodził klient - przedstawiony na portrecie pamięciowym, który dokonywał drobnych zakupów. Policjanci nie wykluczają, że osoba ta może mieć związek z tym zdarzeniem.
W związku z powyższym wszystkie osoby, które widziały osobę odpowiadającą podanemu w komunikacie rysopisowi lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu – (86) 275 72 12 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę