Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kary za niepunktualność MPK

Kierowcy autobusów miejskich w Łomży mogą zapłacić kary za niepunktualność. MPK razem z Urzędem Miasta opracowało specjalny taryfikator. Są w nim wymienione wykroczenia, za które kierowcy mogą mieć zmniejszone pensje. Jest tam kilkadziesiąt pozycji, ale najważniejsze dotyczą przestrzegania rozkładu jazdy.

"Za spóźnienie lub wcześniejsze przyjechanie powyżej 3 minut jest 30 zł kary, za niezatrzymanie się na przystanku - 35 zł, samowolna zmiana trasy kosztuje 50 zł" - informuje kierownik działu eksploatacji łomżyńskiego MPK Robert Wierciszewski.

Przestrzeganie regulaminu sprawdza specjalna komisja. Ale - jak zaznacza Robert Wierciszewski - każdy przypadek np. spóźnienia jest analizowany indywidualnie. Brana pod uwagę jest m.in. sytuacja na drodze i remonty. Kontrole punktualności ułatwia zamontowany we wszystkich autobusach system GPS.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę