Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pijani rodzice

Matka miała blisko 2 promile, a ojciec 1,6 promila alkoholu w organizmie. W tym stanie opiekowali się czwórka swoich dzieci. Najstarsze z nich ma 10 lat, najmłodsze zaledwie dwa miesiące. O pijanych rodzicach dowiedzieli się policjanci gdy otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w Kolnie. Jak relacjonują z mieszkania dobiegały odgłosy kłótni i płaczu dzieci.

Jak się okazało 33-letni mężczyzna pił alkohol ze swoją młodsza o dwa lata żoną. 
- Badanie alkomatem wykazało u kobiety blisko 2 promile, natomiast u mężczyzny 1,6 promila alkoholu w organizmie – podaje oficer prasowy KPP w Kolno. - Małżonkowie w takim stanie opiekowali się czwórka swoich dzieci w wieku 10, 5 i 2 lat oraz 2 miesięcznym niemowlęciem. Po policyjnej interwencji dzieci trafiły pod opiekę dziadków, a nieodpowiedzialni rodzice do policyjnego aresztu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę