Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nietrzeźwi kierujący na łomżyńskich drogach

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Łomżyńscy policjanci ostatniej doby zatrzymali trzech kierowców, którzy pod wpływem alkoholu kierowali pojazdami. W Łomży na ulicy Rybaki zatrzymano 29-letniego mieszkańca miasta, który jechał oplem astrą mając ponad 2 promile alkoholu, a Bohaterów Monte Cassino 22-letniego kierowcę BMW z blisko 1 promilem.

Trzeci pijany kierowca zatrzymany został w Piątnicy. 39-letni mieszkaniec tej gminy - kierujący Roverem miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.
Policjanci podkreślają, że w dalszym ciągu pomimo wysokich kar za przestępstwa dotyczące jazdy pod wpływem alkoholu, nadal mamy do czynienia z tym zjawiskiem. Apelują też do wszystkich kierowców o rozwagę, ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. 
- Pamiętajmy – nasze bezpieczeństwo na drodze zależy przede wszystkim od nas samych – podkreślają.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę