Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Po południu będą burze

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydali ostrzeżenie przed burzami z gradem, jakie dziś po południu, wieczorem i nocą mogą przechodzić nad regionem. Ma padać nie tylko deszcz, ale także grad, a podmuchy wiatru w porywach osiągną nawet 80 kilometrów na godzinę.

Ostrzeżenie wydane dla całego województwa podlaskiego ważne jest dziś (poniedziałek, 20 maja) od godziny 13:00 do godziny 3:00 w nocy. Dyżurny synoptyk Barbara Jakubowska przewiduje w tym czasie wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 65 km/h do 80 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określiła na 90%, a zagrożeniu nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę