Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Seroka wicemistrzem Europy

Główne zdjęcie
Dominik Seroka

Z trzema medalami Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan - Shotokan WTFSKF wraca do Łomży Dominik Seroka. - W swojej koronnej konkurencji kata indywidualne, w której Dominik jest uważany za jednego z lepszych zawodników w Europie, zabrakło mu 0,4 punktu żeby stanąć na najwyższym podium - informuje Mirosław Seroka ojciec karateki.

Zawody, w których startował wychowanek ASW „Dragon” odbyły się w Caorle Venezia we Włoszech. Dominik Seroka poza srebrnym medalem w kumite indywidualne (walka bezpośrednia), wywalczył także dwa brązowe w kata indywidualne oraz w kumite drużynowym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę