Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Kasia Cichopek rozkwita na lato w Galerii Veneda

Łomżyńska Veneda zaprosiła Kasię Cichopek, znaną i lubianą aktorkę i tancerkę, aby opowiedziała w sobotę, 18. maja, jak można obudzić w sobie kobiecość i jak być codziennie sexy. Autorka popularnego poradnika „Sexy Mama. Bo jesteś kobietą!” przedstawi sprawdzone przez siebie sposoby na połączenie udanego macierzyństwa z radosną kobiecością. Jednak nie tylko dla młodych i starszych mam, lecz dla wszystkich odwiedzających Venedę w sobotę w godz. 10. - 18. zaplanowano dużo atrakcji: pokazy fitness, prezentacje kosmetyczek, manicurzystek i wizażystek, porady lekarzy i dietetyków, zabawy dla dzieci z żywą maskotką oraz konkursy dla każdego, niezależnie od płci i wieku.

W Galerii Veneda Kasia Cichopek opowie w sobotę o swoim doświadczeniu macierzyństwa: jak wróciła do dobrej formy po porodzie, jak dbała o siebie, aby mieć płaski brzuch i zgrabne nogi, jak zrzucała zbędne kilogramy i walczyła z cellulitem. Uczestnicy spotkania z autorką poradnika „Sexy Mama” dowiedzą się również o sekretach garderoby na letnie dni, aby odsłaniała wdzięki i kryła niedostatki, oraz o gustownym makijażu i zdrowej pielęgnacji skóry twarzy i włosów. A przede wszystkim, dowiedzą się od Kasi Cichopek, jak pozbyć się kompleksów, jak być radosnym i szczęśliwszym na nadchodzące lato. Przygotowująca to miłe wydarzenie Agencja Eventowa Prestige nie zapomniała o fankach i fanach serialu „M jak miłość”, zatem aktorka będzie także rozdawała autografy i poprowadzi konkursy. Organizatorzy sobotniej akcji zachęcają: „Rozkwitnij na lato z Kasią Cichopek”. 

Jak zadbać na lato o zdrowie i urodę w Venedzie...?
Studio Tańca B.K. Step przygotowało pokazy fitness, czyli taneczne sposoby na poprawienie i utrzymanie formy fizycznej. Specjalistyczne Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne przy Polskiej Grupie Farmaceutycznej zaplanowało konsultacje w zakresie zdrowia, m.in., pomiary ciśnienia i poziomu cukru we krwi oraz masaże lecznicze i przeciwbólowe. Centrum Skutecznej Diety poradzi, jak zdrowo się odżywiać, i dokona na specjalnym urządzeniu analizy składu ciała klientek i klientów Venedy. Jednocześnie barwne i pachnące stoiska z kosmetykami otworzą firmy Avon i Oriflame. Natomiast swoje stoiska profilaktyczne będą miały: łomżyński Sanepid, prowadzący ważną kurację antynikotynową, oraz Białostockie Centrum Onkologii, przeciwdziałające rakowi piersi i rakowi szyjki macicy. W ustawionym przed Venedą mammobusie kobiety w wieku 50 - 69 lat będą miały okazję bezpłatnie zrobić sobie badania mammograficzne. Z kolei w specjalnie przygotowanym kąciku urody wszystkie panie będą mogły bezpłatnie skorzystać z usług manicurzystek lub wizażystki, aby zbadać stan swojej cery i zasięgnąć porad kosmetycznych. Gabinet Kosmetyczny Cosmeo pokaże, jak wykonać rozrysunek makijażu permanentnego, natomiast Centrum Zdrowia i Urody Anamed zaprosi na zabieg endermologii, czyli nowoczesnego sposobu usuwania nieznośnego cellulitu.
- W czasie, kiedy Panie będą oddawać się relaksowi, najmłodszymi gośćmi zajmą się animatorzy – zapewnia Karina Stankowska, specjalista ds. promocji centrów handlowych Echo Investment. - W kąciku zabaw dzieci będą mogły kolorować malowanki, bawić się z żywą maskotką - wielkim niedźwiadkiem brunatnym. A dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy w Venedzie wesołe malowanie buzi na lato!

Mirosław R. Derewońko

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę