Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wolniej koło Łomży

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zweryfikowała ustawienie znaków ograniczenia prędkości także w regionie Łomży. I choć w Polsce w większości wypadków podniesiono limity dopuszczalnych prędkości, u nas ustawiono dwa nowe ograniczenia prędkości.

źródło: GDDKiA - wykaz odcinków ze zmianami w B-33
źródło: GDDKiA - wykaz odcinków ze zmianami w B-33

Na drodze krajowej nr 64 z Łomży przez Wiznę do Jeżewa znacząco wydłużono odcinek drogi przez Bożejowo na którym dopuszczalna prędkość to jedynie 50 km/h. Wolniej niż dotychczas będziemy jeździć także droga krajową nr 63 przez Starą Łomżę. Ze względu na zabudowania oraz zakręt, drogowcy zmniejszyli dopuszczalną prędkość na tym odcinku z 90 do 70 km/h.

W dziewięciu innych miejscach w województwie podlaskim - na krajowych „8” i „61” - po weryfikacji oznakowania zwiększono dopuszczalną prędkość z 70 do 90 km/h. 

Jak podaje GDDKiA obecnie trwa proces wynoszenia znaków z nowymi limitami prędkości w teren. Potrwa on do połowy czerwca.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę