Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Złodzieje w hotelu

Trzy osoby podejrzewane o kradzież w hotelu Belfort w Piątnicy zatrzymał nocą patrol interwencyjny Agencji Ochrony i Usług Detektywistycznych „Kuguar” z Łomży. Jednego ze złodziej ochroniarze ujęli po pościgu, drugi był jeszcze w hotelu, a trzeci ukrywał się w pobliskich krzakach.

Około godziny 23.00 pracownicy agencjiotrzymali informację, że grupa pijanych mężczyzn zakłóca porządek w hotelu Belfort. Gdy na miejsce dotarł patrol interwencyjny z hotelu wybiegł mężczyzna i zaczął uciekać w kierunku Marianowa. Ochroniarze podejrzewając, że mogło dojść do przestępstwa ruszyli za nimi w pościg. Szybko ujęli mężczyznę, który jak się okazało  posiadał przy sobie skradzione w hotelu pieniądze.
Mężczyznę jako osobę, która dokonała kradzieży rozpoznali także pracownicy hotelu. Chwilę później ochroniarze „Kuguara” na terenie hotelu ujęli drugiego sprawcę, a kolejnego, już z udziałem policji, odnaleźli ukrywającego się w pobliskich krzakach.  Złodzieje zostali przekazani policji, a teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę