Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zginął na 61

Główne zdjęcie
BMW, które na DK 61 śmiertelnie potrąciło 24-latka.

Młody mężczyzna zginął nocą na drodze krajowej nr 61. To pieszy, który został potrącony przez BMW w trakcie przechodzenia przez jezdnię na odcinku pomiędzy Budami Czarnockimi a Kisielnicą.

Do wypadku doszło w nocy ze środy na czwartek po godzinie 1.00. Jak podaje policja – pieszy, 24-letni mieszkaniec Kolna – najprawdopodobniej wszedł przed jadące od strony Stawisk BMW z lewej strony, zza kolumny ciężarówek jadących w przeciwnym kierunku.  Potrącony mężczyzna zginął na miejscu. Policja podaje, że 41-letni kierowca BMW z Ostrołęki w chwili wypadku był trzeźwy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę