Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Mariusz Bekas nie jest już trenerem ŁKS-u 1926

Główne zdjęcie
Mariusz Bekas, były już trener ŁKS 1926 Łomża

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 poinformował, że rozwiązał kontrakt trenerski z Mariuszem Bekasem, I trenerem trzecioligowej drużyny piłkarskiej Łomży. Bekasa do końca rundy wiosennej ma zastępować Marcin Mroczkowski.

Mariusz Bekas (37 lat) funkcje trenera ŁKS 1926 Łomża objął w październiku ubiegłego roku. Wcześniej pracował m.in. w Wiśle Płock, Mieszku Gniezno, trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska, drugoligowej Elanie Toruń jak również jako II trener w Amice Wronki.

Zarząd nie podał przyczyn rozwiązania kontraktu z trenerem w trakcie piłkarskiej rundy. Poinformowano jedynie, że umowę rozwiązano „za porozumieniem stron”, a trenerowi Bekasowi podziękowano za dotychczasową współpracę i życzono „dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę