sobota, 16 lutego 2019 napisz DONOS@

Mariusz Bekas nie jest już trenerem ŁKS-u 1926

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 poinformował, że rozwiązał kontrakt trenerski z Mariuszem Bekasem, I trenerem trzecioligowej drużyny piłkarskiej Łomży. Bekasa do końca rundy wiosennej ma zastępować Marcin Mroczkowski.

Mariusz Bekas, były już trener ŁKS 1926 Łomża
Mariusz Bekas, były już trener ŁKS 1926 Łomża

Mariusz Bekas (37 lat) funkcje trenera ŁKS 1926 Łomża objął w październiku ubiegłego roku. Wcześniej pracował m.in. w Wiśle Płock, Mieszku Gniezno, trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska, drugoligowej Elanie Toruń jak również jako II trener w Amice Wronki.

Zarząd nie podał przyczyn rozwiązania kontraktu z trenerem w trakcie piłkarskiej rundy. Poinformowano jedynie, że umowę rozwiązano „za porozumieniem stron”, a trenerowi Bekasowi podziękowano za dotychczasową współpracę i życzono „dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym”.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę