Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Jedwabnego

Kierowca chciał wyprzedzić furmankę, ale podczas manewru wyjechał na czołówkę z samochodem jadącym w przeciwnym kierunku. Takie są najprawdopodobniej okoliczności wypadku jaki około godziny 7.00 rano w okolicach wsi Janczewo pod Jedwabnem. Po wypadku do szpitala przewieziono dwie ranne osoby. Droga w miejscu wypadku cały czas jest zablokowana.

Wypadek wydarzył się na drodze wojewódzkiej 668 Piątnica – Jedwabne. Uczestniczyły w nim fiat palio i van dodge. Oba samochody zderzyły się czołowo podczas wyparzenia przez  jednego z  kierowców konnej furmanki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę