Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pożar w Nowym Cydzynie

Prawdopodobnie podpalenia były przyczyną pożarów jaki w piątkowy wieczór wybuchły w Nowym Cydzynie w gminie Piątnica. Paliły się składowane na różnych pryzmach oddalonych od siebie o około sto metrów bele sian, słomy i sianokiszonki. Pożar był groźny bo w pobliżu był las i budynek mieszkalny.

Na jednej pryzmie, znajdującej się tuż obok lasu paliło się około 100 bel siana. Na sąsiedniej posesji paliło się 50 bel słomy i 40 bel sianokiszonki. Zagrożony był budynek mieszkalny. W pierwszym przypadku straty oszacowano na 9 tysięcy złotych, w drugim na ponad 5 tysięcy złotych. Wartość uratowanego mienia strażacy szacują na 300 tysięcy.

Jak doszło do pożaru i ewentualnie kto był sprawcą mają ustalić policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę